صفحه آکاردئون دو

اگر بیسیم غیر مجاز را ازمن بگیرند چه می‌شود؟

شهریور 30, 1398 بدون دیدگاه

برابر قانون برای حمل، خرید و فروش و ایجاد ایستگاه فرستنده و گیرنده غیر مجاز از سه تا شش ماه حبس مقرر گردیده که این مورد بستگی به نظر مامور برخورد کننده و قاضی دادگاه دارد شاید فقط به مصادره دستگاه اکتفا شود و یا با ارجاع به دادگاه جریمه […]

ادامه مطلب  

برد کدام واکی تاکی مجاز بیشتر است؟

شهریور 30, 1398 بدون دیدگاه

به لحاظ مشخصات فنی کلیه تجهیزات مجاز از یک دستورالعمل پیروی می‌کنند و تنها تفاوت آنها در ظاهر، امکانات و در مواردی بازدهی دستگاه میباشد که این مورد بسیار جزئی است، به طور مثال برد یک مدل 1000 و برد دیگری 1010 متر میباشد.

ادامه مطلب  

آیا برای تجهیزات POC باید سرور خریداری کنم؟

مرداد 31, 1398 بدون دیدگاه

با توجه به بالا بودن هزینه و ظرفیت (500 الی 5000 کاربر) سرور های موجود، خریدارانی که تعداد کاربر بالایی ندارند می توانند از سرور اشتراکی استفاده نموده که مشتری باید به ازای هر دستگاه سالیانه هزینه ای پرداخت نماید.

ادامه مطلب  

آیا تجهیزات POC شرکت تلوسیستم دارای امنیت است؟

مرداد 31, 1398 بدون دیدگاه

کلیه مکالمات در تجهیزات POC شرکت تلوسیستم با استاندارد AES128 کد گذاری میشوند و توسط تجهیزات با IP و گروه مشخص شده قابل دریافت هستند، همچنین امنیت نرم افزار سرور و دیسپچینگ توسط زنجیره SSL تامین گردیده است.

ادامه مطلب  

نحوه عملکرد تجهیزات POC چگونه است؟

مرداد 31, 1398 بدون دیدگاه

این تجهیزات هم با استفاده از نت سیمکارت داخل دستگاه و یا وای فای از طریق اینترنت به سرور مرکزی خود متصل و با استفاده از تکنولوژی VOIP ارتباط بین ترمینال های دستی یا خودرویی برقرار می گردد.

ادامه مطلب  

برای استفاده از تجهیزات POC نیاز به مجور است؟

مرداد 31, 1398 بدون دیدگاه

با توجه به اینکه در این تجهیزات جهت ارسال و دریافت از بستر اینترنت یا شبکه استفاده میشود نیاز به دریافت هیچگونه مجوزی برای استفاده از آن نیست.

ادامه مطلب  

آیا با حکم از نیروهای مسلح میتوان بیسیم حرفه ای خرید؟

خرداد 9, 1398 بدون دیدگاه

حکم های صادره توسط نیروهای مسلح و یا حتی هر سازمان دیگر فقط به منظور مشخص بودن مالکیت و مشخصات حمل کننده تجهیزات است و هیچ اعتبار دیگری ندارد و لازم به ذکر است کلیه یگانهای نظامی خود دارای مجوز بهره برداری از شبکه رادیویی به صورت متمرکز میباشند لذا […]

ادامه مطلب  

چطور و از کجا مجوز شبکه بیسیم را بگیرم؟

دی 29, 1397 بدون دیدگاه

شما میتوانید با مراجعه به سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ضمن اطلاع از شرایط اخذ مجوز، اقدام به دانلود و تکمیل فرم های مربوطه نموده و بصورت حضوری یا از طریق پست آنها را به دبیرخانه این سازمان تحویل نمائید.

ادامه مطلب  

واکی تاکی های مجاز را میتوان با دستگاه های دیگر ست کرد؟

دی 29, 1397 بدون دیدگاه

طبق ضوابط فنی بهره برداری از تجهیزات LPD  هر گونه تغییر در فرکانس، افزایش توان و اتصال آنتن هوایی یا ایستگاهی به این تجهیزات ممنوع و تخلف محسوب میشود ولی راهکاری که وجود دارد این است که در صورتی که دستگاههای دیگر شما محدوده فرکانسی 433 مگاهرتز را پوشش میدهد […]

ادامه مطلب  

منظور از مجوز چیست ؟

دی 29, 1397 بدون دیدگاه

یک از الزامات خرید تجهیزات PMR داشتن مجوز یا در واقع پروانه بهره برداری شبکه میباشد که در چندین صفحه شامل محدوده جغرافیایی استفاده از تجهیزات، فرکانس، پهنای باند شبکه، اطلاعات فنی دیگر و تعداد دستگاه دستی، خودرویی، ایستگاه ثابت و تکرارکننده ای که بهره بردار مجاز به خرید آن […]

ادامه مطلب  
  • 1