گروه مهندسی پِرکامز نمایندگی فروش تجهیزات بیسیم هایترا در ایران.

راه‌کارهای نظارت تصویری عملیات

Hytera با بیش از 20 سال تجربه در ایمنی عمومی در برآوردن خواسته های مشتریان خود تزلزل ناپذیر است. Hytera دوربین بدنه را با طراحی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نوآورانه، هم‌گرایی با فناوری push-to-talk و ادغام با راه‌حل مرکز کنترل، به سطح بالایی می‌آورد. Hytera مجموعه ای از دوربین های بدن پوشیده از انواع سنتی گرفته شده تا مدل های با قابلیت 4G/LTE را توسعه داده است و راه حل جامعی شامل دوربین بدنه، ایستگاه اتصال و نرم افزار مدیریت شواهد را راه اندازی کرده است.

telox body camera
telox body camera

بادی کم و میکروفون بلندگو از راه دور

 

بدنه‌های مدرن از نظر ویژگی‌هایی که اکنون می‌سازند، کوچک‌ترها، سبک‌ترها و دوربین‌های پیچیده هستند، عبارتند از: کیفیت ویدیوی فول اچدی، مشاهده در شب، ادغام با تجهیزات پوشیدنی و حتی امکان پخش مستقیم فیلم‌های زنده به دستگاه‌های دیگر. قابلیتی که به ویژه هنگام ترکیب بادی‌کم Hytera با رادیو پیشرفته چند حالت Hytera PDC760 یا استفاده از بدنه جدید Hytera VM690 Pro یا VM750D امکان‌پذیر است.

دوربین‌های بدن معمولاً توسط پلیس، آتش‌نشانی و خدمات آمبولانس می‌شوند، اما این دوربین‌ها برای زندانیان، افسران‌های امنیتی، مراقبت‌های بهداشتی، راه‌آهن، نگهبانان راهنمایی و رانندگی و پارکینگ‌ها، هر خطی که ممکن است با سوء استفاده و تهدید باشد. خشونت ممکن است صادر شود. در وسایل خود انتخاب دوربین بدنه مناسب برای نیازهای شما است، اما با کامل راه حل های Hytera محصولی برای پاسخگویی به تمام نیازها و بودجه ها وجود دارد.

مزایای استفاده از سیستم نظارت تصویری:

 

ضبط کل فرآیند عملیات

زمان واقعی، فرمان از راه دور و اعزام

استقرار سریع، کاهش هزینه، افزایش کارایی

دید در شب

امنیت داده ها

تثبیت کننده میکروگیمبال

telocam T6
telocam T2

جمع آوری و مدیریت مدارک دیجیتال

 

دوربین بادی‌کمرا، شواهدی مانند تصاویر، ویدیوها و صداها را در میدان ضبط، ذخیره و بارگذاری می‌کند. Docking Station و یکپارچه Docking Software (IDS) به هوشمند، کارآمد و ایمان از جمع آوری داده ها، ذخیره سازی ذخیره سازی و مدیریت شواهد به صورت پشتیبانی می کند. داده های انبوه برای مدیریت مدیریت و ایمان از طریق نرم افزار اتصال یکپارچه (IDS)، شبکه IP، وای فای، شبکه های عمومی و شبکه های خصوصی در سیستم مدیریت شواهد دیجیتال (DEM) بارگذاری می شوند. این راه حل مدیریت شواهد، همکاری در داخل و خارج از سازمان شما را افزایش می دهد.

دوربین بدنه می‌تواند ویدیوی بلادرنگ را در Hytera HyTalk Sight (HHS) برای آگاهی بهتر از موقعیت آپلود کند. HHS یک سیستم و ارسال است که می تواند صدا و فیلم را از دوربین بدنه بیرون بکشد. این راه حل Visualized Command and Dispatch به مرکز کنترل کمک می کند تا پاسخ سریعی بدهد.