مشاوره ، طراحی و پشتیبانی

source با توجه به اینکه مشاوره و برنامه ریزی اصولی در هر زمینه از ملزومات موکد در پروژه های کوچک و بزرگ ، عمرانی و صنعتی و حتی حاکمیتی است ، بر این اساس این شرکت به پشتوانه تجربه چندین ساله مدیران و کارشناسان خود و با بکارگیری امکانات روز آماده ارائه خدمات مشاوره و طراحی شبکه های مخابراتی به شرح ذیل می باشد:

  • طراحی و تهیه توپولوژی شبکه ارتباطی بیسیم در محدوده پایگاه های موسسه یا شرکت ها بر اساس استانداردها و نیازهای کارفرما با هدف پوشش کامل شبکه در حوزه های مربوطه (مشخص نمودن نقاط نصب دکل و آنتن ، اتاق کنترل ، مرکز پیام و … ).
  • تهیه RFP اسناد و مدارک مهندسی مورد نیاز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی.
  • برآورد تعداد کاربران (ثابت ، متحرک دستی ، خودروئی).
  • انجام محاسبات ترافیکی شبکه.
  • تهیه نقشه سایت مورد نظر (Site Network Plan).
  • تهیه نقشه شبکه بیسیم (Network Plan).
  • جمع آوری و ارائه کلیه اطلاعات مورد نیاز پروژه.
  • پیشنهاد و ارائه LOM مورد نیاز بر اساس طراحی های انجام کرفته.

https://neliborek.info/ozurgeti-kupit-zakladku-kokain-amfetamin-mefedron-geroin-mdma-ehkstazi-gashish.html واحد خدمات نگهداری و پشتیبانی شرکت با دارا بودن تجهیزات و ابزار آلات مناسب، دانش فنی هم راستا با علم روز و شناخت نیازهای هر سازمان ،آماده عقد قرارداد با شرکت ها و سازمانها برای ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری می باشد. همچنین کارشناسان و متخصصین ما با ارائه راهکار ها به شما، سازمانتان را در پیشبرد اهدافتان یاری می نمایند. هم اکنون شرکت حامی پرداز آریان در سه حوزه ی زیر اقدام به ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی می نماید.

نگهداری و پشتیبانی از: ۱) سایت های مخابراتی ۲) شبکه های رادیوئی ۳) نرم افزار

در حوزه سایت های مخابراتی ، خدمات نگهداری و پشتیبانی به صورت بازدید و سرویس های دوره ای، تعویض و تعمیر قطعات مهم در دوره های زمانی مناسب، هماهنگی سیستم های تحت شبکه و سرور از جمله خدمات شرکت در این حوزه می باشد.

در حوزه شبکه های رادیوئی تعمیر و تعویض و خدمات نگهداری و پشتیبانی به صورت سرویس دوره ای تمام تجهیزات  از جمله آنتن، قطعات داخلی سیستم ها ، کابل، تغذیه و غیره بخشی از خدمات شرکت می باشد.

در حوزه نرم افزار  خدمات نگهداری و پشتیبانی ، نصب ،  بروز رسانی ، تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات  از جمله خدمات شرکت می باشد.