مرداد 31, 1398 ارتباطات رادیویی بدون دیدگاه

Telo Systems از زمان تأسیس در سال 2014 ، در زمینه ارتباطات حساس به سرعت در حال رشد است. محصولات مبتکرانه و push-to-talk این شرکت به بیش از 50 کشور جهان در سراسر جهان عرضه شده است و رضایت مشتریان زیادی را در پی داشته است. محصولات این شرکت در بخشهای مختلفی از جمله امنیت، ایمنی، آب و برق، حمل و نقل و … در حال استفاده میباشد.
شرکت Telo با در نظر گرفتن صنعت حیاطی PMR برای حفظ دنیای امن  و به موازات آن در حال توسعه پتانسیل پهنای باند و فناوری عظیم اینترنت است. هدف این شرکت بهره گیری از این فناوری و ادغام آن با فاکتورهای فرم سنتی PMR است ، بنابراین راه حل های خلاقانه و ارزشمندی را برای همکاران و مشتریان این حوزه ارائه نموده است.
Telo متشکل از یک تیم جوان و کاملاً حرفه ای است که به مشتریان خود کاملاً اختصاص دارد. تیم تحقیق و توسعه Telo روی تولید محصولاتی با بالاترین استانداردها متمرکز است که می توانند ارزش واقعی را به ارمغان بیاورند. تیم پشتیبانی فنی این شرکت بطور شبانه روزی کار می کند تا مشکلات احتمالی مشتریان خود را برطرف کند و اعضای تیم فروش آموزش و پشتیبانی در محل را ارائه می دهند.
این شرکت معتقد است بهترین راه موفقیت ، رشد در کنار مشتریان می باشد و شعار خود را چنین قرار داده است : بیا و بخشی از موفقیت جهانی ما باشید!